AnasayfaKayıt OlGiriş yap

eniştem

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: eniştem Cuma Ara. 11, 2009 11:38 am

Ben sibel 20 yaşındayken yazın Yazlığa gitmiştik bir hafta kalacaktık bir gün sonra annem ve babam istanbula dönmek zorunda kalmıştı bende bir hafta rahat rahat geçirecem diye seviniyordum. Yazlıgın terasında üstsüz güneşlenebiliyor evde çıplak dolaşıyordum. Yine terasta üstsüz güneşlenirken birden yanımda birini gördüm bir baktım eniştem iş için tedkirdağa gelmiş benim burda oldugumu söylemişler oda bahçe kapsısı açıktı ordan girmiş. Ben onu öyle görünce toparlandım ama beni öyle gördü Yüz üstü yattım yattığım yerden konuşmaya başladık Oda şort giyip geldi o sırada Sırtıma krem sürmesini istedim. Krem sürerken okşar gibi sürüyordu aslında benimde hoşuma gidiyordu. Şortundaan şeyi kabarmıştı belli oluyordu. Beni daha çok tahrık etti. Bacaklarımada krem sürmesini söyledim oda gülerek tabiki sen iste her yerine sürerim dedi Kalçalarımada sürecekti ben oraları elleme tehlikeli olabilir dedim gülerek Olmaz dedi ve krem sürerken okşamaya başladı ben yapma diyor ama aslında hoşuma gitmiş yapmasını istiyordum Okşarken bikinimin altına elini sokmaya başladı çaktırmadan bende sohbet ediyor işlerin nasıl gittiğini soruyordum ama ne yaptıgının farkındaydım. Sen içeri git ben göğüslerime sürecem dedim oda ben süreyim dedi nasılsa kimse yok kimseyede bişey söylemeyiz dedi. Bne olmaz derken beni bir çırpıda çevirdi ve göüslerimi okşamaya başladı ve birden dudaklarımdan öpmeye başladı ben yapma falan diyordum ama çok güzeldi Şortunu çıkarttı şeyi kocamandı. Şimdi sen krem sür ona dedi Avucuma zor sığıyordu. Daha bakireyim dedim yapma dedim ama yapacaktı belliydi bende aslında istiyordum Ozaman arkadan yapıcam dedi bende olmaz dedim ama istiyordum beni domaltıp arkamdan girmeye çalıştı bir çıglık attım canım çok yanmıştı daha başı girdi dedi sonra hepsini kökledi cnım çok yanıyor ama istiyordum zaten biraz sonra zevk veriyordu. İçimden çıkmasını istemiyordum Ogün saatlerce seviştik. Daha sonra istanbulda fileli çorap giydirip bakireliğimi aldığını anlatıcam

eniştem

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası