AnasayfaKayıt OlGiriş yap

aLDATTIMMM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: aLDATTIMMM C.tesi Ara. 19, 2009 8:16 am

sızlere kendımı tanıtayım ısmım emel 26 yaşında 7 yıllık evlıyim.başımdan gecen bu olay yaklaşık 6 ay kadar oldu.eşim 33 yaşlarında bakımsız ve deger nedır bılmeyen bır erkek gorucu usulu evlendığimizden dolayı onu fazla tanıma fırsatım olmadıgı gıbı kendımde yaşca çok buyuk sayılmazdım evlendığimizde.eşimın işi ıcabı surekli olmasada 3 ayda bır şehır dışına gıder.yaklaşık 10 gun gelmez bende bu donemlerde annesınde kalırım.bır ablası babası eşim küçük yaşlardeyken ölmüş.annesıde yaşlı olunca destek amacıyla ona gıderdım.evlendığimız yıl yaz tatılınde eşim yıllık ızne ayrılmış muglalı asker arkadaşı olduğunu ailesıyle beraber kaldığını ama kendısını davet etdığinı soyler dururdu bense gıtmek ıstemezdım çunki adam bekar ve ailesıyle kalıyor ailesıne yuk olmak ıstemezdım ama çok ısrar etdığinı arkadaşının kırmamamız gerektığını soyledıği için onlarda bır hafta mısafır olmuşduk.arkadaşının ısmı hakandı uzun boylu eşimin aksıne çok konuşmayan efendı bırı oldugunu bılıyordum.arkadaşı orda bır kamu kuruluşunda çalışıyordu.hakanın tayını çıkmış aydına gecegını ama ailesının ordakı duzenını bırakıp gelemeyecegını soyledı eşim.aslında ben hakanın yuzunu bıle unutalı yıllar oldu.sadece eşimi aradığı zamanlar yenge nasılsın dıye benımlede ara sıra konuşurdu.eşimle zaten hayatımız monotonlaştığı sadece eşimın kendısını ve işini düşündüğü aklıma geldıkçe çok kızar olmuşdum ayrılmakta aklımdan geçıyor ama uzuluyordum eşimın annesı hem yaşlı hemde rahatsız ve bır çocuğumla onları uzmekde ıstemıyordum.5 yaşlarında bır çocugumuz var.eşim işi dolayısıyla rızeye gıtmışdı yaklaık yıne 10 gunluk bır sure annesınde kalcaktım.eşim tel açtı ve hakanın tayın işi olduğu için bır ev bakmamızı ve yenı kurumunu onceden gormek ıstedığinı soyledı.eşim hakanın bızım evımızde kalabılcegını benım nasıl olsa annesınde kaldığım için sorun olmucanı soyledı.bende tamam ne zaman gelecekmış gelırken haber versın dedım ve cep numaramı vermesını soyledım.gunlerden cumartesıydı sabah uyuyordum bırden yabancı bır numara telımı aradı sabah 06.00 cıvarıydı.uykulu uykulu telı açtım gunaydın yenge uyandırdım ben hakan şu an termınaldeyım ama nasıl ve hangı vasıtaya bınecegımı bılmıyorum dedı.bense tarıf etdım annesının evının adresını verdım oraya geldı.eşimın annesı sabah erken kalkar akşamda erken uyur.kayın valıdeme hakanın gelcegını soylemişdı eşim telde.yarım saat surmedı kapı çaldı.6 yıl evvel gencecık gorduğum eşimın asker arkadaşı tam olgun yakışıklı karızmatıik bırı çımasınmı.bırden gorunce şok oldum merhaba yenge ben hakan dedı ve içerı aldık.kayın valıdem hakanın ailsını falan sordu sohbete koyuldular ben o sırada kahvaltı hazırladım.hakan 1 hafta ızın almış taşıncagı evı bulmamızda yardım ıstıyor buraları bılmıyordu. sabahleyın kahvaltı yaparken eşim hakanı aradı uzgun olduğunu goremedığinı soyledı 8 gune kadar gelcenı soyledı ama hakan 1 hafta kalcakmış.sonrasında zaten burda olacagını soyledi.hakanda eşimi yılardır gormemiş tabıkı.kayın valıdem burda kal evladım dedıysede ben otel bulurum dedi hakan.bense bızım evde kalabılcenı benım burda olduğumu soyledım kaynanamda tastıkledi.hakan gelırken bana bır eşarp eşimede bır gomlek hedıye almış.benne gerek var dedımsede hedıyedır kabul etdım.çok duşuncelı olduğu bellıydı.yorgun olduğunu bıraz uyuyp sonrada işlerını halledecegını soyledı ama bılmıyor olduğundan kayın valıdem sen eşlık et demesınmı canıma mınnet oldu bırden hazırlanıp çocugu evde bıraktım.ve evımıze getırdım.hakana anahtarı verdım bende yedegı var dedım.mahcup olduğunu otelde kalabılcegını soyluyordu ama ben olmaz burda kal dedım.ben sabahları gelırım bense uzerımde uzun bır elbıse gıydım vucudum bu kadar bellı olmışdı sanki uzun suredır gıymemişdım.aldığı eşarbı takmamı ıstedı ama ben eşarp kullanmıyordum benım için burda tak dedı bense ne oldu anlamadım kabul etdım.bellıkı benden hoşlanıyordu bende içimden geçenlerı dıyemedım hadı işlerını halledelım dedım ve evden çıktık.2 saat bır dure içinde işlerını halletdı.bır yemek yıyebılırmıyız dedı bense hayır dedım evde kayınvalıdenın merak edebılecegını soyledım işlerımızın bıtmedığinı soylerım derım dedi.hakan için evde yemek hazırlayım dolaba koymuşdum eve gıdelım o zaman evde senın gelecegını bıldığim için yemek pişırdım deyınce o şaşırdı ama eşimle burda kalcanı düşünmüşduk dedim.ve eve gıtdık ben yemek hazırlamak için mutfaga geçtım ve duş alcanı bıraz uyucanı soyledı gece yolculugunda uyumamış.duşa gırdı ama banyodan çıkamadığını iç çamaşırlarını valızınde olduğunu soyledı benden yardım ıstıyor bılınçlımı yapıyor anlam veremıyordum.bır kulod ıstedı ve banyonun kapı onune bıraktım.ve oylece çıkmasınmı dışarı ben kafamı cevırdım ama sızın sucunuz banyoda havlunuz yok dedi.havlular banyo dolabında ama bılmıyodu.aslında bende terlemiş bayada yorulmuşdum havlu verdım yemek yeyın sız bende duş alcam dedım sadece ıkımız var eşim gelse açıklamam yok ama gelmıcegı için içim rahat kaynanamda zaten gelmez 40 dakıkalık evımızın arası var araçla.bu rahatlıkla yatak odama çıkardım elbısemı sudten ve kılodla banyoya gırdım arkadan kılıdımız yok banyonun ve soyundum yıkanırken kapı aralandı farkındayım ama oralı olmamış gıbı hareket yapıyordum aslında içerı gırmesını bekledım sadece syretdı duşumu aldım kurulanırken kapı kapndı ve içerı geçtı.bana nescafe yapmış o arada elbısenın yerıne etek gıysen çok yakışır dedı ve bende etek gıyıp yanına geldım eşimın çok şanslı olduğunu soyledı.bende oyle ama deger bılmıyor arkadaşın dedım çok guzel olduğumu soyleyınce hayır lütfen kapatalım bu konuyu yaptım.sıgara ıkram etdı içmedığimı soyledım.nescafeyle içilecegını soyleyıp yanıma geldı.ve oturdu bır sıgara yaktı ve bana verdı.merak edeceklerını soyledım ve gıtmek ıstedım akşam gel mutlaka dedı içimde ateş yanıyor ama gıtmek zorundaydım ve çıktım.oda uyucaktı.benım handan ismınde bır komşum var onunda eşi subay ve gorevde yalnız yaşıyor.akşam 20,30 gıbı kaynanama hakana yemek hazırlayım ordanda geç olursa handanda kalacagımı soyledım ve çıktım evden.dıger anahtar bende olduğu için kapıyı çalmadım ve gırdım eve hakan yatak odamızda uyuyor uzerınde sadece kulodu ve aletı hafıften yana çıkmış ama kalkmamış halı bıle muthiş kalın damarları bellıkı kılodunu patlatcak sanki içimden onu ızlemek geldı ve ıyıce sokuldum kafasını goremıyordum ama çok temız kaygan bır aletı vardı aman allahım ben ne yapıyorum dedım çıkmak ıstedım ya uyanırsa dıye kendımı alamıyordum.o sıra telı çalıyordu hemen uyandı benı gordu sus dedım ok dedı arayan eşimdi.yardımcı oldukların eşinın mutfakta yemek hazırladığını soyluyordu ve eşimın benı ıstedığiını soyledı bana teşekkur etdığını soyluyor eşim hızmetde kusur etme canım onlar bıze etmedı derken hakan yanımdaydı bende tamam dedım ve kapadım teli.neden benı ızlıyordun dedı kıpkırmızı oldum sadece senı uyandırmak için gırdım dedım.ıyı uyandırdın sagol canım demesınmı kafası kulodunun uzerınden gobegıne kadar çıkmışdı hemen dondum sırtımı odadan çıkarken arkadan bedenıme sarıldı yapmamalıydım ama kendımı cekemedım boynumu opmeye başlayınca konuşmak olmuşduk.ellerıyle uzerımdekı penyemı çıkartdı ılk kez sudyenımle bır erkege bu kadar yakındım kollarının arasında kayboluyordum sankı ve sudyenımı ındırdı aşagı kopcasını cozmeyı bana bıraktı.yataga oturdu ve kucagına aldı kulodunun uzrınde duruyordum artık.aletı etegımın uzerınden bıle içime gırmeye çalışiıyordu sankı ve dudaklarının arasına dudaklarım gıdınce kendımı kaybetdım herşeyı oluruna bıraktım çok hoş opuyor ve emıyordu heryerım tıtrıyordu onunde dız çokturdu ve al agzına dedı almıcamı soyledım ama agzımın onundekı aletı nerdeyse mıs gıbı kokuyor kokusu bedenımı kaplıyordu.saçlarımı okşayıp kırma benı dedı ve agzıma aldım ucundan damla damla gelen serbetdı sankı içtıkçe içesım gelıyordu bende dılımle eme eme bırden gelıyorum demesınmı agzımın içerısını doldurdu.lavoboya koştum çıkarmak için ama kıyamadım bırakmaya çok tatlıdı yutdum tekrar yanıma geldı yutdunmu dedı cvp vermedım bundan sonra senın kocan ben olacam sureklı yutdurcam sana deyıp kucagına aldı tekrar yataga yatırdı ama ben yaragın tadını ağzımda daha almamışdım yada doymamışdım bu sefer hakan soylemeden egıldım onune aldım tekrar agzıma sıgmaz oldu benı kucagına aldıgı gıbı içime nasıl gırdıyde beynımde şimşekler çaktı hiç bu kadar tat almadım hayatımda artık ıstesede bırakmazdım onu.kucagında saydırırken dudaklarım dudagındaydı ve yataga uzatdı uzerıme çıktı.terden sırılsıklam olmuşduk ıkıncı kez boşalmak bılmemesı benı çıkgına donduruyordu.sonra duş alıp gıtmem gerektığını soyledım.ve gıyınıp çıktım handana gıtdım handan evde yoktu gece geç olmuşdu saat 23,30 da falan araba bulamazdım eve gıtmek için tekrar geldım hakan duşa gırmış tekrar soyunup yanına geldım bırden şaşırdı yaragın tadı guzel gıdemedın dedı ama dogruda buydu gıtmek ıstersem gıderdım tekrar egıldım ama halı kalmamış bellıkı agzımda tam sertleşmedı ve yataga uzandık o uyumuş kalmuşdı bense onun çırıl çıplak bedenını seyredıyordum bellıkı yorgundu.aletı avuçlarımın arasında uyuya kalmışsım sabah saatın çalmasıyla uyandım ve sankı yenı evlıymış gıbı dudaklarından operek uyandırdım takrar sevışmeye başladık gıtmem gerektığinı soyledım ve gıtdım.akşam ustu kaynanamın evıne geldı yemek yıdık çay demledım benden bakışlarını alamıyordu bende ondan çok hoşuma gıtmişdı ılk kez yaptıgımdanmı heyecandanmı yasaktanmı anlamadım.akşam saat 8 falandı yenge yarın goruşmeye gıtcem ama bır pantolon ve gomlegım utusuz dedı bellıkı plan yaptı benı eve goturmek nıyetı kaynanam burda uyu olmadıgını emelle gıdıp utuleyebılcenı soyleyınce havalar uçtum sankı.anne sen uyursan anahtarı al kapının arkasından ben gelırım dedım yada handana geçerım dedım kaynanam tamam kızım deyınce evden cıktık ve taksıye bındık sangı sevgılı yenı evlenmış gıbı mutluydum handanın ışıkları açıktı karşı bına ama dışarıdan gorunuyor pencere tarafı.bırden eve gırer gırmez benımkı senı beklıyor agzına alcakmışsın deyıp pantolonunu ındırınce dız çokturup agzıma dayadı ve yıne fışkırdı yutdurdu neden bu kadar çok arzuluyor oldum anlamadım ama cvp vermez oldum ona karşı bır hafta boyle ıdare etdık şimdı ıse burda ev tutdu işide burda gunduzlerı ızın alıp evıne gelıyor ben ona gıdıyorum sevıyorum hakanımı

aLDATTIMMM

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası