AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Dolmuşta Tecavüz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: Dolmuşta Tecavüz Cuma Ara. 18, 2009 3:30 pm

ben 24 yasında bir minübüs soforuyum sehir içi münübüslerinde calısıyorum saat gece 11 gibi calısıyoken evime giderken sarısın çok güzel bi cıtır el kaldırdı ben calısmamama rağmen durdum ve kız bindi kız istanbulda yasıyormus bana otobüs terminaline gidermi diye sordu ben kendimden gecmistim kız sahaneydi ve gider dedim terminale diye tepeciğe dğru gitmeye basladım kız hiç baska yola gittiğimizi anlamadı bile sonra ıssız bir yere minibüsü cektim kız sasırdı sonra münibüsün içinde bagırmaya basladı ama ben azmıstım hiç kapıları acmadan arabanın içinde arkaya atladım kız beni tekmeliyordu ama ben hiç acı hissetmeden kıza saldırdım üstündeki gömleği düğmelerinden tuttum bi cektim düğmelerinin hepsi koptu sütyeni gözüktü ben delirmiştim sütyenini indirdim ve sıktırmaya basladım asağıya doğru indim ve eteğini cıkardım tangası vardı onuda cıkardım ve traslı amını yalamaya basladım yumusacıktı kız yapma diye bağırıyordu ama ben hiç dinlemiyordum sonra sikimi sürmeye basladım oda yavas yavas azmaya basladı ve daha fazla dayanamayıp sikimi amına sokmaya basladım ve köküne kadar girdi ve git gel yapmaya basladım 4- 5 dakika girdikten sonra amına bosaldım dayanamayıp elimle sikimi tekrar kaldırdım ve götüne dayandım göt deliği cok dardı tükürdüm ve sokmaya basladım yavas yavas girdi kökledim götünede bosaldıktan sonra kızı caddeye götürdüm kimse yoktu cadde bomboştu arabayı durdurdum arkaya gecip kızı arabadan indirdim ve ittirdim kız ağlıyodu ve minübüse binp evime gittim

Dolmuşta Tecavüz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası