AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Bakire teyzemle köydeki iliskmz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: Bakire teyzemle köydeki iliskmz Cuma Ara. 18, 2009 7:27 am

merhabalar, sizlerler yeter teyzemle yasadigim iliskiyi anlatacagim . yeter teyzem 35 yasinda hiç evlenmemiş ve bakire olan beyaz tenli kı zı l saclı alı mlı cok feet bir fizigi bulunan her gö ren erkegin arzu edecegi tipten bir bayandı r. genelde baş ö rtü sü takar ve bekarete evlilik kurumuna cok onem veren biriydi. bunu konusmalarimizda ve sohbetlerimizde sı k sı k tekrarlardı . istanbulda yasiyordu . ailemle birlikte agustos ayinda kö ye gitmeye karar vermiş tik bana teyzemede haber vermemi istediler.teyzemin avrupa yakasindaki evine ziyaret maksatlı olarak gittim kapiyi bana aç tiginda ü zerinde bornoz vardi. beni iç eri davet etti bekle ü zerimi giyinip geliyorum dedi sen istersen laptop la ilgilen dedi ve ü stü nü deiş meye gitti.Laptop ş ifreliydi aç amadim ve ş ifreyi ö grenmek iç in gittigimde Yeter Teyzemi bü tü n gü zelligiyle karsimdaydi ç aktirmadan 2-3 dakka seyrettim . Resmen bü yü lenmiş tim iç imden teyzen olum o senin lafları geç sede mani olamiyordum kendime . daha sonra ç aktirmadan salona geldim hiç biş i olmamiş gibi davrandim bana kö ye gelebilcegini sö yledi . ertesi gü n ucakla trabzona ordan giresuna gittik . kö yde fı ndı kla ugrasiyordu herkes benimse teyzemi evde gö rdü ü gü m o gü nden beri unutamiyordum 19 yasinda ve bir cok kı zla beraber olmama ragmen hiç bu kadar olgun ve mü thiş bir fizige sahip birini gö rmemiş tim .Teyzem cok kafa dengi bir insandı fakat benim ona kö tü emeller besledigimi bilmiyordu.Kö yde evimiz kü cü ktü ve odalar azdı . herkes birbrinin iç nde yatiyordu annem , babam ve kardesim bir odada ben ve teyzem evin en kü cü k odasinda yatiyorduk.oda sadece ç ift kisilik yatak ve ş ifonyer sigicak kadardi . Annemin biş i olmaz sen teyzenle yat demesi kafamda ş imsekler ç arptirmiş ti .aksam olmus findik topladiktan sonra duş alip teyzem yataga gelmiş ti ben sı rtı mı dö nmü ş yatiyordum teyzemde yayilarak geceligiyle uzanmiş ti yataga . iç imden iş te oglum zamanı gldi diyordum ama cok korkuyordum bir rezalet cikar diye sonunda cesaretimi topladim gece saat 3 gibi uyuklama numarasiyla teyzeme yanastim ve bacagimi kalç asinin ü stü ne dogru attim penisim taş gibi olmustu o nun mü thiş gö tü ne deyince biraz daha yanastim ve baskı yapmaya basladim inanilmaz bir duyguydu bu hayatı mda gö rebilecegim en gü zel gö te dayiyordm ancak teyzemde kendini geri dogru atinca onunda hosuna gittigini ve uyumuyor oldugunu anladim. bekarete ö nem veren biri oldugunu biliyordum bunu nasil yaptigini aklı m almiyordu gö zleri kapaliydi ama gö z kapakları nı n hareketinden uyumuyor oldugunu anlamiş tim.yavaş ç a geceligini kaldirdim ve elimle muhtesem amı nı parmaklamaya basladim bir yandanda boynunu yaliyordum en sonunda tamamen gö zlerini aç ti ve yavasca bana dö ndü ve hiç sesini cikarmadi belliki hoş una gitmiş ti ve o da beni istiyordu . dudağ ı na yatiş m ve yeterin ü stü ne ciktim bir yandan iri gö gü slerini yaliyor diger yandan amcı gı nı aç maya calisiyordum onun ilk erkegi olucaktim. gö gü slerini birakip amı nı yalamaya basladim artı k dayanamiyorum sok artı k nolr deyince teyzemin agzina sikimi verdim inanı lmaz yaliyordu artik zevkten ö lü cektim yavaş yavaş amı na sikimin baş ı nı sokmaya basladim bakire oldugu iç in zorla girmeye calisiyordum mü thiş amı na kafası nı biraz soktum ve kan gelmeye basladi korkmustum fakat yavaş yavaş inlemeleri artmaya basladi bagiracakti hı zlı sokarsam dudagina vakumlarcasina yapiş tı m ve ayni anda yarramı yeter teyzemin amı nı n derinliklerin kö kledim 20 dakika gitgel yaptiktan sonra teyzem iyice alismisti ve orgazmı n dorukları na ulasmisti ü stü me cikti ve ü zerime dogru egilerek gö gü slerini agzima verdi 10 dakika bu pozisyonda sikiş tikten sonra gö gü slerimin ü zerinde uyuya kaldı sabah uyandiginda harika oldugmu ve artik erkegim sensin dedi . muhteş em bir duyguydu .teyzem olayı n ü stü nden 2 yı l geç mesine ragmen evlenmedi ve hala seviş iyoruz onunla.

Bakire teyzemle köydeki iliskmz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası