AnasayfaKayıt OlGiriş yap

sevgilimin kocası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: sevgilimin kocası Cuma Ara. 18, 2009 7:12 am

Selam ben bundan otuz sene önce yaşadığım ama unutamadığımbir anımı yazacağım o zaman 18 yaşında delikanlıyım bursanın tatil beldelerinden birinde bir sevgilim var aslına bakarsanız ben onun sevgilisiydim yani kadın beni seks yapmak için kullanıyordu yine bir hafta sonu beni yazlığa çağırdı gittim kapıyı açar açmaz sarıldı ve dudaklarıma yapıştı hemen anladım yine kocası kesin bir hafta elini sürmemiş ben başıma geleceği bildiğimden eve gitmeden umumi wc de 31 çekip öyle gittim erken boşalıp onu üzmemek için neyse biz hemen orda salonun ortasında tam gaz sevişirken onu ve kendimi aceleyle soydum yere yatırdım önce dudaklarını,boynunu,memelerini öpe yalaya aşağı doğru indim en son amının dudaklarına sıra geldiğinde zevkten kıvranıyordu birazda amını yalayınca hadi artık sok içime diye yalvarmaya başladı hiç kırarmıyım hemen sikimin kafasını dayadım ve yavaşça ittirdim daha ben yüklenmeden o alttan vakum gibi içine çekti bir süre beni bacaklarıyla sarıp hareketsiz bıraktı başladı amının kaslarını sıkıp gevşetmeye bunu öyle mükemmel yapıyordu ki hem kendi hem ben acip zevk alıyorduk sonra yine ben gidip gelmeye başladım tam sikişin en heyecanlı yerinde birden kapı açıldı tabi ben hemen fırlayıp kalktım bir baktım kocası elinde kocaman bir bıçak daha ne olduğunu anlamadan boğazıma dayadı ben ve benim ufaklık korkudan büzülmüşken adam ya önce beni sikersin yada seni keserim deyince çaresiz kabul ettim adam beş dadika içinde hem kendini hem beni hazır hale getirdi ve önümde domaldı ben başladım bu defa onun götüne sokup çıkarmaya önce biraz garip geldi ben alışmışım sadece am sikmeye neyse kısa sürede alıştım ileri geri yaparken tam karşıdaki aynaya bir baktım adamın siki kakmış ve benimkinden en az iki üç santim daha uzun hemen kadına işaret ettim geldi kocasının önüne domaldı benim daha önce sulandırdığım ama tabak gibi çıktı arkadan adama hadi soksana dedim hemen dedi ve kadına öyle bir soktu ki kadın ıhhhh dedi baktım adam beni unuttu kalçasından tuttum ileri doğru ittirdim ve sikimi götüne dayadım o karısının amından çıkarken benim sikim onun götüne giriyordu böyle onbeş dakika kadar sikiştik ve peşpeşe sarsılarak boşaldık sonra adam sikimin kafasın bir öpücük kondurup birazda para verip gitti kadına bir baktım kadın kahkahalarla gülüyor meğer kocasının geleceğini biliyomuş ama böyle bir sikiş beklemiyormuş ben sana gösteririm deyip yere yatırdım bacaklarınıda omzuma aldım amı götü meydana çıktı önce amında ileri geri yaptım sonra am suyu ile götünü ıslatmaya başladım niyetimi anladı başladı sakın ha ordan hiç yapmadım demeye dinlermiyim tepem atmış yaşadığım korkudan zaten bacaklarını yakalamışım tekrar amına girdim çıktım sikimde kayganlaştı daha o ne olduğunu anlamadan götüne öyle bir soktum ki ağzını kapamasam sesini tüm site duyacaktı neyse biriki sok çıkardan sonra alıştı sesi artık zevk inlemelerine dönüştü ben başladım bir amına vir götüne sokmayab bu şekilde epey siktikten sonra önce o boşaldı sonrada ben ağzına verdim ve boşalırken bir damlasını bile yere damlatmadan hepsini yutturdum bu olayı daha sonrada bir kaç kez tekrarladık onlar başka şehire taşındılar ve ayrıldık...

sevgilimin kocası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası