AnasayfaKayıt OlGiriş yap

türbanlı hala kızı:)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: türbanlı hala kızı:) Cuma Ara. 18, 2009 7:11 am

merhaba anlatıcağım olay gerçekten başımdan geçti bnm bi halamın kızı war 89 lu hem saf hemde güzel herneyse ben bunu arada sırada bizim ewe geldinde odaya kaçırıp yalıyodum o çok korkuyodu yakalnıcaz diye ama bn hç korkum yoktu böyle dewam ediyodu ilişkimiz bi akşam gine bizim ewe geldiler gine odaya çektim hem yalıyorum hemde knşyorum birden bana yarın annemler fatihe gidicek dedi sanki bana dünyaları werdi her neyse yarın oldu bi baktım bu bize gelmiş ama geri döncekti ewe gitti bende yarım saat sonra çıktım ewden bi baktım bize doru geliyo bunu çevirdim onların ewine gittik ve onu sikmenin zamanıydı birbirimizi yalayarak kendimizi soyduk koltuğa yatırdım üstüne yattım çok ateşli öpüyodu beni yere indirdim artık sikmenin zamanıydı ama o sadece öpmek ve beni boşaltırmak ve kendii boşaltırmak istiyodu ama ben ona bi kes sokım dedimde dünden razıydı bacanı açtım götüne yüklendim çok dardı girmiyodu gel annemlerin yatağına gidelim orda rahat ederiz dedi oraya gittik ve orda arzuma kavuşmuştum sikiyodum hala kızını ve bağırıyodu altımda kıçının yanaklarına şamar vuruyor dahada zevke getiriyodum en sonunda dayanamıcam boşalıcam dedim belime boşal dedi ve beline boşaldım oda bnm dölümü merak ediyodu bunu yaptıktan sonra bizim ewe gittik gine odada sıkıştırdım ve 2.sini bidaki hikayedme anlatıcam bunu yazarken onu arzulayarak masturbasyon yapıyorum hadi hala kızı yalaaa!!SmileSmile

türbanlı hala kızı:)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası