AnasayfaKayıt OlGiriş yap

İNŞAAT DA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: İNŞAAT DA Cuma Ara. 18, 2009 7:11 am

Merhabalar. Ben Okan. 19 yaşında genç ve iri bir delikanlıyım. Bu yazacaklarım ben 16 yaşındayken başımdan geçti. Benim içimde kız duygularının başladığı dönemdi. Anlaşılamaz bir şekilde kendimi kız olarak görmeye başlamıştım. Sürekli olarak akşamları kız kılığında dışarı çıkar, bir fahişe gibi kırıtarak erkekleri peşime takardım. Ama kimseye verecek cesareti kendimde bulamazdım. Bir gün canıma tak etti ve beni tanımayacak birine kendimi siktirmek isteği sardı içimi. MİRC diye bir siteye girip oradaki kişilerle görüştüm. İlk birkaç gün aklıma yatan birilerini bulamadım. Bir gün yine sitede dolaşırken bir bey bana mesaj yazdı. Mesajda “ Eğer gerçekten istiyorsan senin istediğin her koşulda yaparım” yazıyordu. Ben de kabul ettim ve onu bulunduğum yere çağırdım. Adam geldi. 30 – 35 yaşlarında hoş bir erkekti. Nerede yapacağımızı sordu. Ben de ona bir inşaat da dedim. Kabul etti. En yakın bir inşaata girdik. Yanında benim için liseli kız kıyafetleri ve bir peruk getirmiş. İlk kez vereceğim içinde krem getirmiş. Elbiseleri giydim ama bacaklarım kıllı olduğundan pek olmadı diye düşünüyordum. Bana sorun olmadığını kıllı sikmekten hoşlandığını söyledi. Gülümseyip hadi başlayalım dedi. Önce beni kendine çekip öpmeye başladı. Etek üstünden büyük kalçalarımı okşuyordu daha doğrusu sıkıp parçalıyordu. Daha sonra önünde diz çöktüm ve onun kalın ama biraz küçük sikini emmeye başladım. İçim biraz tuhaf oldu. Midem bulanmıştı. Beni düşünerek istersen sikişe başlayalım dedi ve cevabı beklemeden beni duvara dayadı. Önce kendi sikine sonra da benim kıllı götüme krem sürüp sokmaya başladı. Canım çok yanıyordu ama kremi bolca sürdüğünden başı kolay girmişti. Daha sonra biraz acıyacak deyip bir anda kökledi. Çığlığım bütün çevrede yankılanmıştır. İyi ki etraf da fazla yaşayan yoktu. 5–10 dakika siktikten sonra içime menilerini boşaltmıştı. Bu böylece 3 saat sürdü. 3 saat boyunca 4 kere içime boşaldı ve beni sokmadığı pozisyon kalmadı. Elbiseleri daha sonrası için orada bıraktık ve ayrıldık. O gittikten sonra elbiseleri almak için döndüm ve oraya not bıraktım. Nota da “ Yaşattıkların için sağ ol” yazdım ve o mahalleye bir daha dönmedim. O elbiseleri hala giyiyorum ama o olaydan sonra bir daha kendimi siktirmedim. Ama o arzularım yeniden artış gösterdi. Götümde yeniden daralma var. Eğer isteyen olursa bana mesaj atsın. Bekliyorum…

İNŞAAT DA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası