AnasayfaKayıt OlGiriş yap

İlk Defa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: İlk Defa Çarş. Ara. 16, 2009 8:13 am

Ben 54 yaşında evli bir erkeğim.Erkeklere karşı ilgimin başlaması lise yıllarıma kadar uzanır. Lise yıllarımnda bir erkek arkadaşımla birlşeme olmaksızın pasif olarak bir ilişki yaşamıştım.Çevrem tarafından normal bir erkek olarak tanınırım. Emekliyim, am ahala özel bir şirkette çalışıyoırum. Son iki yıldır bu internet ortamı bende yıllar önceki pasif eğilimimi tekra rortayaq çıkardı. Bu duyulmasını hiç istemediğim bir şey ve bu yüzden hiçbir erkeğe tam olarak güvenemiyordum. Ta ki yakın illerin birinde yaşayan Ali beyle tanışıncaya kadar. İsmi Ali. 38 yaşında. 1,80 boylarında, esmer, temiz yüzlü biriydi. Onunla 4 aya yakın msn de görüştük. O'na güveniyor ve artık o'nunla olmak istiyordum. Bir gün bana bir hafta süreyle eşi ve çocuklarının evde olmayacağını ve bu fırsatı değerlendirmemizi istedi. Düşünmeden " olur" dedim. Ertesi gün bulunduğu ile gittim. Beni ototgarda karşılamıştı. Evine gittik. Oturduk bi süre, sonra çay yaptı, zaman ilerledikçe tedirginliğim de geçmişti. Bana "sen yatak odasına geç ben de geliyorum" dedi. Yatak odasına geçtim. Yatağı zaten açmıştı. Ne yapmam gerektiğni düşündüm bir an.. Sonra soyunmaya başladım.Üzerimde sadece o gün için özenle seçtiğim siyah bayan bikini kilotumla kalmıştım,yatağa girdim ve çarşafı üzerime çektim. Gözümü kapattım, olacakları bekliyordum. Az sonra içeri geldi, göz ucuyla baktım, üzerinde bir boxer vardı sadece , yanıma yaklaştı. üzerimdeki çarşafı biraz çekti. Bacaklarım kilotuma kadar açılmıştı. Ve bütün bunlar Ali’ye olan arzumu körüklüyordu ve yıllardır özlemini duyduğum deneyimleri yaşamak için artık doğru zamanın geldiğine kendimi inandırmaya çalışıyordum. Her şeyi göze alıp bu gece yapacaktım. Yanıma uzandı. Oldukça az tüylü ve beyaz tenli bacaklarımın bu şekilde açıkta olması ve bir erkek tarafından arzuyla seyredilmesi içimdeki tüm kadınlık duygularımı azdırıyordu. Yavaşça bir elimi bacağımın üzerine koydum ve hafif hafif hareket ettirmeye başladım. O bacaklarımı seyrettikçe ben azıyordum ve bir süre sonra resmen kendi bacağımı okşar hale gelmiştim. Yavaş bir sesle " hazır mısn" dedi. ‘Bilmem’ dedim. Bir süre sessizlik oldu. Ali’yle birbirimizin gözlerine bakıyorduk. Sessizliği bozan o oldu ve "Seni stiyorum, kadınım olmanı istiyorum" dedi. ‘Tabii’ dedim. Yanıma uzandı ve beni kendine çekti. Ellerim Ali’nin omuzlarındaki ve sırtındaki kasları adete keşfediyordu ve bundan büyük zevk almaya başlamıştım. Ağzımın kuruduğunu hissediyordum. Dilimi sırtında gezdirmeyi hayal ediyordum. Ali bir anda sırtüstü döndü, ne olduğunu bile anlamamıştım. ‘Çok teşekkür ederim, dedi. ‘ Bana bunu yaşattığın için çok mutluyum’.dedi. Gülümsedim ve ‘ Asıl ben sana teşekkür etmeliyim ’ dedim. Yavaşça doğruldu ve yanağıma küçücük bir öpücük bıraktı. Buna tepki vermememden cesaret alacağını ümit ediyordum. Bu öpücüğü daha ileriye götürmesini çok istiyordum, erkek olarak bunu yapmak ona düşerdi. Beni izliyordu. Sessizliği bozan yine o oldu ve ‘ senden çok hoşlandım ’dedi. Dünyalar benim olmuştu. Mutluluğumu belli eden bir yüz ifadesiyle gözlerine baktım. Tekrar yavaşça doğruldu ve yanağımla dudağım arasında bir yere bir öpücük daha bıraktı. Artık benim de bir şeyler yapmam gerekiyordu ve tüm cesaretimi toplayarak elimi elinin üzerine koydum. ‘Bende senden çok hoşlandım dedim’. Bekaretimi vermek istediğim erkeğime yaklaştım ve kollarımı boynuna doladım. Başımı omuzlarına yasladım ve yüzümün hemen birkaç santim uzağında duran boynundan öptüm. O da ellerini belime dolamıştı. Ve ellerini belimin üzerinde hareket ettirmeye başlamıştı. Bu kadarıyla bile aldığım zevk beni çıldırtıyordu. Bu gece benim ve erkeğimin gecesi olacaktı. ‘Daha önce böyle bir şey yaşadın mı?’ diye sordu. Başımı iki yana sallayarak ‘hayır’ dedim. ‘Ben de’ dedi ve bu kez tam dudaklarımdan öptü. O bunu yaparken ben gözlerimi kapamış daha fazlasını istediğimi belli etmeye çalışıyordum. Tekrar dudaklarımı öptü ama bu sefer bir öncekinden daha uzun ve ıslak bir öpücüktü. Ben de karşılık verdim ve artık dudaklarımız sevişmeye başlamıştı. Birbirimizin dudaklarını emiyorduk. Yıllardır birbirini görmeyen iki sevgili gibi birbirimizi öpüyorduk. Yavaşça boynuma ve oradan da göğsüme inmişti. Her yerimi deliler gibi öpüyor, emiyordu. Meme uçlarımdan birini küçük küçük ısırırken diğerini parmaklarıyla eziyordu, diğer elini ise bacaklarımda ve kalçamda gezdiriyordu. . Çok mutluydum ve müthiş zevk alıyordum. Kendimden geçmiş bir şekilde o anın tadını çıkarıyordum. Elimi erkekliğine attım Yavaşça boxer’ını aşağıya doğru indirdim ve şimdi karşımda dimdik organıyla bekleyen erkeğimi emmek için sabırsızlanıyordum. Ellerimin arasına aldım. Oldukça kalın ve düzgün bir aleti vardı. Ucunda duran damla o ana kadar ne kadar çok zevk aldığını anlamama yetti. Ona daha çok zevk vermeliydim. Ellerimle hafif hareketler yaparak sikini okşuyordum ve uzanıp sikinin ucundaki damlayı dilimle aldım. O an hissettiğim tat ve koku müthişti. Arada dilimi çıkarıp başının üzerinde gezdiriyordum. Ellerim gövdesinden kavramış bir şekilde yavaşça ağzımın içine almaya başladım. Başı içerdeyken dilimi ağzımın içinde hareket ettirerek hem emiyor hem de yalıyordum. Başımı ileri geri hareket ettirmeye başladım ve her defasında daha fazlasını içeri sokarak ağzıma giriyordu. Erkeğimin çok zevk aldığı çıkardığı seslerden belliydi, onun her inlemesinde ben daha iştahlı ve derin emiyordum. Ancak yarısını ağzıma alabiliyordum artık. Tadı ve burnuma gelen keskin erkeklik kokusu beni mest ediyordu. Kendimi tamamen bir kadın gibi hissediyordum. Saçlarımda gezdirdiği elleri güven veriyordu. Ben artık hareket etmiyordum. O başımı iki elinin arasına almış, belini ileri geri yaparak ağzımın içine girip çıkıyordu. Dudaklarımla iyice kavradım, bakire bir kadın yapıyormuş gibi zevk almasını istiyordum. Dudaklarımın kenarından sıvılar sızmaya başlamıştı. Ali’ninki artık sırılsıklamdı ve ağzıma girip çıktıkça şak şak diye sesler çıkıyordu. Ağzıma sokup çıkarması benim değil onun zevk aldığı bir şey olmasına karşın sırf kendisi zevk almak için beni bu şekilde hırpalıyor olması bana yetiyordu. Çok zevk alsın ve benimle yaşadıklarından çok memnun kalsın istiyordum. Bunun için ne gerekiyorsa yapardım. Erkeğimin çıkardığı sesler artmıştı. Boşalmaya yakın olduğunu anlamıştım. Benim yaptıklarım bir erkeği boşaltacaktı, kadınlık bu olmalı! Harika anlar yaşıyordum. Aldığı zevke dayanamayarak pes etmesini sağlamak için her santimini yalıyordum. O kalın alet ağzımın içinde zonklamaya başlamıştı. Artık çok yakındı. Ali’nin çıkardığı sesler hırıltıya döndüğü anda ağzımda boşaldı. Böylece dölün tadını ilk defa almış oldum. ‘Harikaydın’ dedi. Şimdi ne yapmalıydım? Yanına mı uzanmalıydım? Sevgili değildik ki. Yandaki koltuğa otursam, sanki olanlardan memnun değilmişim hissi verebilirdim. Ayakta da duramazdım. Yatağın kenarına oturdum. ‘Neler hissettin?’ dedi. ‘Harika şeyler’ dedim. ‘Ben de’ dedi. yanına uzandım. Başımı omzuna yaslayıp kolumu karnının üzerine koydum. bir erkekle sarmaş dolaş yatakta uzanmış olmaktan, yıllardır hayalini kurduğum duyguları yaşamaktan çok mutluluk duyuyordum. . Elini sırtımda gezdirmeye başladı. Yavaş ve çok nazik okşuyordu. Çıplak tenimde gezdirdiği güçlü elleriyle nefesimi hızlandırmayı başarmıştı. Elini önce belime sonra kalçalarıma kaydırdı. Kalçamı avucunun içinde sıkmasıyla içgüdüsel olarak kalçalarımı oynatmaya başlamıştım. Artık kendimi onun kadını olarak hissediyordum. Bana ne isterse yapsın istiyordum. Kalçalarımı kıvıra kıvıra avucunun içinde dans ettiriyordum. Dudaklarımı öpmeye başladı. Beni sırt üstü çevirdi. Ve bacaklarımı ayırarak yavaş yavaş içime girdi. Bütün ağırlığını üzerime bırakarak dudaklarımı ve boynumu öpüyordu. Altında ezilmek harikaydı. Aleti kasıklarıma ve bazen de o hareket ettikçe karnıma baskı yapıyordu. Dudaklarımı öperken eliyle bacaklarımı, baldırlarımı okşuyor, sıkıyordu. Çok azmış görünüyordu ve bu durumdan ben çok memnundum. Gidip gelmlerie hızlanmıştı..... Bir süre sonra içime bırkatığı döllerinin sıcaklığı hissettim. Dudaklarımdan öperek " harikasın" dedi.. İşte hayatımda bir ilki yaşamıştım. Tekrar olur muydu bilmiyorum şimdi. Yazmak isterseniz..

İlk Defa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası