AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Annemin İzmir Macerası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: Annemin İzmir Macerası Çarş. Ara. 16, 2009 7:43 am

Merhaba geçenlerde yaşadığım bir olayı anlatacağım sizlere. Annem esmerayla izmire teyzemlerin yanına gitmiştik evde oturuyor muhabbet ediyor gülüp eğleniyorduk kapı çaldı teyzemin alt komşusu erhan geldi teyzem içeri davet etti yemek filan yedik bişeyler içelim dediler wiski açıldı müzikler içkiler filan kafalar güzel oldu yatalım artık filan dediler erhan tam gidiyordu teyzem bırakmadı burda yat filan dedi oda tamam dedi ben ve erhan salonda yer yatağında yatıyorduk annem ise içerideki odada saat sabah karşı 4.30 filandı uyandım baktım ki erhan yoktu içeri gittim tuvalette kimse yoktu mutfağa baktım annemle erhan karşılıklı sigara içiyordu erhan boxer ve üzerinde siyah t-shirt le duruyordu annem ise üzerinde kırmızı ipek yırtmaçlı göğüs ve sırt dekolteli gecelikle saçları dağılmış bi şekilde duruyordu çok seksiydi annem ise esmer siyah saçlı ne kilolu ne zayıf basenleri geniş vücut ölçüleri süperdir neyse ben bir su içtim ve yattım sabah herkes kalktı kahvaltı ettik daha sonra annem sıkıldı ve bişeyler yapalım filan dedi teyzem ben annem ve erhan ve arkadaşı hakan dışarı çıktık yürürken erhan bu mekan güzel dedi ben az işim var geliyorum deyip markete gidip sigara ve kontör aldım bide internet kafeye takıldım biraz ve mekana geri döndüğümde şok oldum aşşağıda annem teyzem erhan ve hakan bilardo oynuyordu annem topa vurmak için eğilmiş dar kotundan siyah tangası dışarı çıkmıştı erhanın gözleri ordaydı karşı tarafındaki hakan gözleri ise annemin siyah gömleğinde gözüken göğüslerindeydi neyse ben geçtim oturdum erhan anneme vurmayı öğretiyordu annemin arkasında annemi öne eğmiş ellerinden tutup vurmayı gösteriyordu biraz oynadıktan sonra annem topa vurdu ve maçı kazandılar erhanla annem teyzemle hakanı yenmişti annem bir anda sevinçten zıpladı ve erhanın boynuna atladı erhanda sıkıca sarıldı ve annemin südyensiz koca göğüslerini tost etti ve annem erhanın yanağına parlak dudaklarıyla bir öpücük kondurdu ve hesabı ödeyip ayrıldık sonra erhan bizi bir mekana götürdü eğleniriz dedi girdik güzel bi yerdi güzel kızlar vardı ve güzel hareketli müzikler çalıyordu neyse geçtik oturduk içkiler içildi muahbbetler edildi dans etmek için kalktık annem siyah yüksek topuklu ayakkabılarıyla çok seksi oynuyordu erhanda karşısında seksi hareketler yapıyordu neyse ben kızlarla tanıştım onların masaya geçtim muhabbet sohbet derken bi baktım teyzemle hakan barın önünde öpüşüyor şok oldum erhan ise annemin arkasına yaslanmış bir ileri bi geri ritim eşliğinde senkronik hareketler yapıyorlar deli oldum sinirim çıktı kafamı çevirdim ve yanımda kızın dudaklarına yapıştım önce şaşırdı filan ama sora dakikalarca yiyiştik sonra muhabbet filan derken baktım annem barmen e sordum ileriye doğru gittiler dedi tamam dedim gittim sağ tarafta depo vardı kapı açıktı içeri girdim bi baktım ilerden sesler geliyo çok karanlıktı sessizce gittim bi baktım annemle erhan oturmuş yiyişiyorlar deli gibi öpüşüyorlar erhan annemin boynunu gerdanını öpüyor bir yandan da ellerini annemin pantolonunun arkasından elleri sokmuştu gizlice izlemeye başladım sonra erhan annemin göğüslerini açıp öpmeye yalamaya başladı meme uçlarını emiyordu sonra erhan annemin pantolonunu ve ayakkabılarını çıkardı tangası meydana çıktı ve annemi yatırıp amını yalamaya ve parmaklamaya başladı sonra aletini çıkarıp annemin ağzına sürmeye başladı ve annem bir anda ağzına alıp saksoya başladı deli gibi sakso çekiyordu annem arada bir ağzından çıkarıp parlak dudaklarıyla öpüp yalıyordu sonra erhan yere uzandı annemi üzerine alıp aletini yavaşca annemin amına soktu ve elleriyle annemin kalçalarını kavrayıp annemi hoplatmaya başladı annemin saçları bir o yana bir bu yana savrulıyordu 5 dakka sora ayağa kalktılar annemi öne eğdi ve göt deliğini yalamaya ve genişletmeye başladı sonra bir anda aletini içeri soktu ve ileri geri zorlamaya başladı annemin suratından canının yandığı belli oluyordu 2 dakak git gel yaptıktan sonra erhan bağırarak annemin götüne boşaldı sonra giyinmeye başladılar bende oryı trkttm

Annemin İzmir Macerası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası