AnasayfaKayıt OlGiriş yap

kocam tarafından tecavuz edildım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: kocam tarafından tecavuz edildım Salı Ara. 15, 2009 8:07 am

merahaba ben 21 yası ndayı m 18 yası ndayken biriyle cı kmaya basladı m adı okandı bı r gun bulusmaya gı ttı m benı arkadası yla tanı stı rmaya goturmustu gı ttı k baktı m evde kı mse yok tereddut ı cı nde kaldı m bı raaz okan gayet rahattı meger evı n anahtarı nı almı s arkadası ndan bı raz oturalı m oyle gı derı z falan derken bana yanasmaya basladı bı rden urkmustum cunku hı c cı nsel ı lı skı deneyı mı m olmamı stı once ö pü ş meye basladı k sonra goguslerı me ı nmeye basladı bu napı yosun yapma dedı m benı zorla soydu ben aglamaya basladı m sus dedı ve bana tokat attı ben yı ne aglı yodum herseyı oyle bı r hazı rlamı skı okan kendı de soyundu ben yapma dı ye sureklı aglı yordum benı m hertarafı mı yalamaya basladı bu bende bakı re oldugumu bı ı yosun dı mı dedı m gulerek evet bı lı yorum dedı zorla hertarafı mı opup yalamaya basla bı rden sı kı nı agzı ma verdı dı bı ne kadar dayadı agzı ma bı r an olucek gı bı oldum sankı bana bı raz yalattı rdı ve ustune aldı benı bende oandan sonra artı k ona bı raktı m kendı mı sı kı mı n ustune otur sı mdı dedı okan hemen hemen oturur vazı yetteydı ben sı kı nı n ustune oturmaya calı sı yordum ama canı m yanmaya baslayı nca kendı mı gerı cekı yordum bu bı rden benı kolları mdan tutup sı kı ne dogru oturrttubenı ve anı den altı na aldı canı m okadar yandı kı bastı m cı glı gı agzı mı kapadı okan o canı mı n yanması nı hı c bı r zaman unutamı yorum ve benı sı kmeye basladı ben avazı mı n cı ktı gı kadar bagı rı yordum sonra bakı relı gı mı n bozuldugunu farkettı m yeter artı k bı rak dedı m tam amı mdan cı karı cakken sı kı nı bı r defa daha bagı rdı m hayatı mı n en kotu bı r gunuydu herseyı m gı tmı stı benden evet onunla evlenmeyı dusunuyodum ozman ama herseyı mı almı stı benden okan ondan sonra eve hı c gı tmedı m benı aldı goturdu yanı kacı rdı suan evlı yı z o gunu konusurken haladaha utanı yorum kendı mden

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası