AnasayfaKayıt OlGiriş yap

zorla ablamın deliğine soktum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap:
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: zorla ablamın deliğine soktum Salı Ara. 15, 2009 8:04 am

slm ben izmirden hasan bu hikaye gerç ek yaş anmı ş hikayedir. ben 18 yaş ı nda lise sona gidiyorum ablamda ç ok gü zel ve balı k etli bi kı zdı r onun okulu ç oktan bitti neyse gü nlerden ç arş amda eve telefon gelmiş ti annem aç tı arayan amcamdı akrabamı z ö lmü ş ve annemlerin kö ye gitmesi gerekiyodu bize siz elifle kalı n biz 2 gü n sonra geliriz dedi bu arada ablamı n adı elif. bende tmm dedim perş embe gü nü annemler gitti ben okuldan geldim baktı m ablam uzanmı ş televizyon izlerken uyuya kalmı ş sı rtü stü uzanmı ş uyuyordu gö tü ö yle bi gü zeldiki kı rmı zı kilotu beni kendimden geç irdi ben defterleri bı raktı m tam elliycektim ablamı n telefonuna msj geldi sevgilisi ç arı yomuş gitti bende hemen soyundum ablamı dü ş ü nerek tam 4 kere 31 ç ektim saat 11.30 ablam geldi ç ok yoruldum ben yatı yorum dedi ve yattı kapı sı aç ı ktı yattı aradan yarı m saat geç ti ben ablamı n gö tü nü seyrediyor ve sikimi okş uyordum neredeyse saldı rcak gibiydim ben yine 31 ç ektim ve yattı m. yarı sı gü n okuldan geldiğ imde ablam camdaydı domalmı ş etrafı seyrediyordu kı rmı zı kilotu yarı ya kadar gö rü nü yodu dayanamadı m defterleri bı raktı m ve arkası na geç tim abla kime bakı yosun dedim ve hafiften deydirmeye baş ladı m sikimi acayip zevke gelmiş tim oda hiç etrafı seyrediyorum dedi ben hala arkası ndayı m ben tamamen birleş tirdim kendimi sikim ablamı n gö tü ndeydi sonra bi saniye dedi ve mutfağ a gitti anladı diye ç ok korkmuş tum bende ü stü mü değ iş tirdim ve televizyonun karş ı sı na geç tim ablamda yanı ma oturdu derslerden konuş maya baş ladı k sonra ben ş akadan onu gı dı klamaya baş ladı m ç ok azmı ş tı m sikmek istiyordum. ablama beni bikere ö psene dedim ve oda yanağ ı mdan ö ptü bende ordan değ il dedim nası l yani dedi biranda ablamı dudağ ı ndan ö ptü m sonra napı yosun dedi biz kardeş iz dedi bende dayanamı yorum artı k seni istiyorum ben dedim gö ğ ü slerini ellemeye baş ladı m kaç maya ç alı ş tı ama tutuyordum hasan saç malama biz kardeş iz diyordu ama ben ç ok azmı ş tı m o kaç maya ç alı ş ı yordu ben kendime ç ekiyordum zorla tiş ö rtü nü ç ı kardı m napı yosun bı rak beni dedi ama benden kaç amaz kafaya koydum bikere sü dyeninide ç ı kartmı ş tı m gö ğ ü slerini yalamaya baş ladı m yine kaç maya ç alı ş ı yodu sonra bü tü n gü cü mle yere yatı rdı m ve pantolonunu ç ı karttı m kilotunu eliyle tutmuş tu bı rakmı yordu en sonunda bı raktı yatı rmı ş tı m yere kaç amı yordu bende soyundumn hemen. ablamı n gö t deliğ i ç ok kü ç ü ktü ve sokamı yordum kaç maya ç alı ş ı yordu deliğ e doğ ru tü kü rdü m ve sikimin kafası nı yavaş ç a soktum ablam yavaş yavaş zevk almaya baş lı yordu korkma biş ey olmı ycak dedim zevk alcaksı n dedim ve yarı sı nı sokmuş tum ellerini bı raktı m hiç hareket etmiyordu ve sonuna kadar soktum ahhhh dedi ve ben dahada zevklenmiş tim deliğ i yavaş ç a bü yü yordu ö yle bi ahh lı yorduki beni kendimden geç irdi ö yle bi sikiyordumki deliğ i kocaman oldu en sonunda ç ı kardı m ve yatak odası na getirdim amı ndan siktirmiyordu. ben ç ok azmı ş tı m dinlemedim bacakları nı ayı rdı m tam sokcam kaç maya ç alı ş ı yor istemiyordu ellerini tutttum gö ğ ü slerini yalamaya baş ladı m yine zevk almaya baş ladı yavaş ç a bacakları nı aç tı m ü stü ne uzandı m sikimin kafası nı amı na soktum yine ahlamaya baş ladı sonunda dibine kadar soktum ve kanamaya baş ladı ablam gö zlerini kapatmı ş zevkten bayı lcak gibiydi ç ı kardı m mendille sildim kanı sonra yine soktum ablam ahhlı yordu kendinden geç miş ti ö yle bi sikiyordumki zevkten ö lcek gibiydim ç ok hı zlı ydı m ablam ç ok zevk alı yordu ve bana yeter nolur yeter diye barı yordu neredeyse bayı lcaktı ben deliler gibi sikiyordum ç ok fena ahhlı yordu sonunda gö ğ ü slerine boş aldı m yatak kan olmuş tu ablam ağ lı yordu bende niye ağ lı yosun dedim ve bana tokat attı biz ne yaptı k ya dedi ö yle bir boş almı ş tı mki ablamı n heryeri dö ldü bana aramı zda kalsı n dedi bende tmm dedim kimse duymı ycak dedim sonra ikimiz banyoya girdik ablam kanlı ö rtü yü hemen yı kamı ş tı sabah annemler gelcekti banyodan ç ı ktı k ve birbirimize sarı lı p televizyon izledik ablam ş imdi evli ve 3 tane ç ocuğ u var nezaman yanlı z kalsak ogü nden bahsetmez...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası