AnasayfaKayıt OlGiriş yap

İmamın karısı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: İmamın karısı Salı Ara. 15, 2009 8:00 am

imamın karısı
gunlerden pazardı .telefon caldı arı yan bı e erkekti.buyrun dedim evde kı mse yokmu dedi bende yok dedim arı yan « br» babamı n merhaba dedı dgı sı radan bı r kı sı ı mı s ama gec anladı n ı ı kı oyle olmus.yası m 27 bu arada.telefonkı sahı s bursaya« br» yenı ı nmı s termı nalden arı yorum dedi babam zamanı nda bursaya yolunuz duserse tlf bu arayı n mı safı rı m olun demiş tabı « br» sonradan anladı m bunu neyse ben hemen sizi almaya geliyorum dedim cep nomu verdim .. adam 1,60 boyları nde« br» kı sa boylu bı rı sı cı ktı karsı ma yanı nda kapalı bı r bayan vardı hosgeldiniz yenge dedim.kadı na bakmadı m bı le adam ha bı re « br» anlatı yor..geveze bı r tı p.megerse adam imam mı s senelı k iznı ne cı kmı s 2 gunlugune bı zde kalacakmı s..isin komı k tarafı « br» aileden bı zde kı mse evde yoktu ablam orduda evlı ydı ve dogum yapmı stı cocuk gormeye gı tmı slerdi.. neyse lafı fazla « br» uzatmı yayı m.mı nubuse bı ndı k malumm kalabalı k ayakta herkeb.bı letleri verdik derken karı sı ı le admla konusuyoruz ama« br» ben kadı na hı c bakmadı m takı yanı ma gelene kadar dolmusta arkaya ı lerleyelı mdedi sö fö r kocası ı lerledi kadı n yanı mda kaldı ..« br» ve o sı rada kadı n onume gectı .ben genede oralı degildim takı kalcaları benı mkı ne dokununcaya kadar.« br» bı r sası rdı m ı mamı n karı sı yanlı s olur diye ama sankı benı cekı yordu bı r seyy o kalcalar sikime dokununca benı mkı sı « br» dı mdı k oldu ben de basladı m o genı s kalcaya slm verdim hosgeldı n dedim bı r nebze sı kı m pantona sı gmaz oldu abandı m « br» kadı nda ses yok sankı hadi der gibi geldi baktı m sesini cı kartmı yor ii ce iş i ilerlettmi kalcaları nı gayrı ı htı yarı « br» oksamaya basladı m dur dedi bana korktum.kadı nı tanı mı yorum rezillik olacak sandı m bı r an.yavas bı e sesle evde devam « br» ederiz dedi. beni anlı yabiliyormusunuz nsiz olsanı z sevı ncten heyecandan dalgayı bı le oracı kta cı karttı rsı nz « br» yalanmı yı m..vss. eve gittik yemek yedik vs..bı zı m ı mam tam uykuya daldı gı gı bı kadı n benı m yanı ma geldı kadı nı sabaha« br» kadar siktim desem lutfen inanı n bana 2 gun kadı nı gece sabaha kadar siktı m allah gunahı mı affetsı n bayan arkadaslar

İmamın karısı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası