AnasayfaKayıt OlGiriş yap

KENDİNİ SİKTİRMEK İÇİN UZUN YOLDAN GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: KENDİNİ SİKTİRMEK İÇİN UZUN YOLDAN GELDİ Cuma Ara. 11, 2009 11:11 am

Herkese Merhaba bu konuda baya ç evrem var sanı rı m siktiğ im kadı nlar birbirlerine tavsiyede bulunuyor yada sohbetlerinde benden bahsediyorlar ç ü nkü ne zaman cemoka69 msn imi aç sam birisi ekleme daveti geliyor soruyorum nerden aldı ğ ı nı bir arkadeş ı nı n tavsiye ettiğ ini neyse hikayemi, anlatayı m geç en yı l Nisan ayı gibiydi Almanyadan bir kı z msn kaydetmiş kabul ettim gece 11 gibi msn ini aç tı sohbete baş ladı k kendisinin evli olduğ unu fakat eş inden memnun olmadı ğ ı nı fakat eş inden de boş anamayacağ ı ndan dolayı kendisini tatmin edebilecek birilerini aradı ğ ı nı sö yledi bende tam adrestesin dedim iş te uzun uzun sohbetler ediyorduk seks konusunda fantazilerimiz paylaş ı yorduk ve cam aç maya baş ladı k ve benimkini gö rmek istediğ ini sö yledi gö sterdiğ imde ekranda dondu kaldı ben ekran dondu sandı m titreş im yapı yorum ordamı sı n diyorum cvp yok en az 5 dk ö yle baka kaldı sonra kendine geldi ve dediki kocamı nki seninkinin 3 te biri bile değ il dedi ve ben onu yemek istiyorum dedi bende hay hay dedim ne zaman istersen emrine hazı r dedim ondan sonraki gü nlerde artı k nası l buluş uruzun planı nı yapmay abaş lamı ş tı k benim oraya gidemeyeceğ imi sö yledim o ise kendisinin eş iyle ine gelebileceğ ini fakat eş ini nası l ayarlayacağ ı nı bilemiyordu neyse temmuz ayı nda izne geldiler 1 hafta olmuş lardı ki eş i acilen Almnya ya geri dö nmek zorunda kaldı iş inden dolayı iş te ö nü mü z aç ı lmı ş tı ve beni hemen arayarak buluı ş mak iş stediğ ini sö yledi ve sö ylediğ i yere gittim o benim iç in Almanya dan gelmiş ben 3 saatlik yola mı gitmeyeceğ im neyse ç antamı hazı rladı m ve gittim yazlı kları ndaydı lar ben vardı ğ ı mda akş am olmak ü zereydi kapı yı ç alş dı m beni beklliyormuş ü zerindesı fı kollu kı sa bir elbis vardı harika gö rü nü yordu iç eri girdik benim duş a davet etti yol yorgunluğ umu almak iç in ben duş umu aldı m ç ı ktı m o da bu arada akş am sofrası nı kurmuş harika bir masa oturduk yemeğ imizi yedik ve birtanede kı rmı zı bir ş arap aç tı ve yudumluyorduk sohbetle iyice ı sı ndı k saat 9 gibi olmuş tu hafif bi slov parç a koydu cd ye dansa kalktı k dans ederken birbirimizi okş amaya baş ladı k benim koca kafa (Sikime ben bö yle diyorum) Smile kafası nı kaldı rdı sikim onun gö beğ ine sü rtü yordu onunda nefes alı ş veriş leri hı zlanmı ş tı ve bende yavaş yavaş kalç aları nı okş arken elime ö n tarafı na gö tü rdü m birden irkildi oda bir eilini sikime gö tü rdü ş ortumun ü zerinde okş amaya baş ladı ve artı k seviş me pozisyonuna geç miş tik dillerimizi emiyorduk yavş ç a halı nı n ü zerine uzandı k ü zerimizdekilerden kurtulduk zaten birer ikiş er parç a idi gö ğ ü slerinde baş ladı m yalamaya aş ağ ı lara inerek baç akları nı n arası na geldim amı sı rı lsı klam ı slanmı ş suları baldı rları na sü zü lü yordu harikada bir kokusu vardı neyse amı nı yalamaya baş ladı ğ ı mda gö zleirni kapattı inlemeye baş ladı yalayarak birkez orgazm ettim sonra baç akları nı n arası na dizç kö tü m sikimi aş ağ ı yukarı amı na sü rtmeye baş ladı m arada bir sikimin kafası nı amı na sokuyor ç ı kartı p tekrar amı an boydan boya sü rtü yorum artı k ne onun ne de benim dayanaç ak gü cü mü z kalmamı ş tı hadi sok ne olur demeye baş ladı ve ben sikimi yarı sı na kadar soktuğ umda sanki ağ lar gibi sesler ç ı kartı yordu elleriyle kalç aları mdan tutarak kendine ç ekmeye baş ladı bende bastı rarak sokuyordum fakat sanki sikimin derisi amı a girerken yı rtı lacak gibi oluyordu siş kimi dibine kadar gö mdü ğ ü mde dudakları nı ı sı rı yor nefesini tutuyordu biraz bekledikten sonra rahatladı ve ben ileri geri sokup ç ı karmaya baş ladı m oda iyice alı ş ı nca sikimi kafası na kadar geri ç ekiyor taş akları ma kadar sokuyordum bunu sert ser taparken tam iki kere daha orgazm oldu ve en sonunda bende geliyorum dedim o da iç ime doldur aş kı m dedi ben enjektö r gibi iç ine fı ş kı rdı m sikim amı nda kü ç ü lene kadar bekledim sonra ç ı ktı m duş unmuzu aldı k tam 1 hafta sike doyurdum

KENDİNİ SİKTİRMEK İÇİN UZUN YOLDAN GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası