AnasayfaKayıt OlGiriş yap

DAĞDA ŞEHİRE KARŞI SİKTİM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: DAĞDA ŞEHİRE KARŞI SİKTİM C.tesi Ara. 12, 2009 7:53 am

merhaba arkadaşlar ben cemoka arkadaş ı mı n teyzesiyle sohbet ediyorduk derken sohbet sekse geldi kocası nı n kendisini sikmesine izin vemediğ ini sö yledi sebebi eş inin ç ok pis koktuğ unu falan sö yledi ve bu arada gö zleri yaş armaya baş ladı ben dayanamdı m ve boynuna sarı lı p gö ğ sü me yasladı m kafası nı kaldı rı p dudakları na bir ö pü cü k kondurudum deken seviş meye baş ladı k gayri ihtiyari kendimizi yatak odası na gittik sı rt ü stü yatı rdı m eteğ ini sı yı rdı m kilotunu ç ı kardı m amı nı yalamaya baş ladı m ç ı lgı n gibi kı vranı yordu amı ndan bol miktarda am suyu geliyordu sanı rı m orgazm olmuş tu . sonra kendine geldi utandı ü zerini toparladı ben ö ylece kala kalmı ş tı m neyse bir hafta sonra beni aradı beni biryere gö tü rmek istediğ ini sö yledi arbamla gittim yanı na bindi ve bana yolu tarif etti beni ö yle biryere gö tü rdü ki yeş illikler iç erisinde ş ehri tamamı nı gö ren bir manzara bu arada seviş meye baş ladı k uzun uzun sevş iş tikten sponra eteğ ini sı yı rdı m amı nı yaladı m arabanı n ö n kaputunu yasladı m yü zü ş ehre dö nü k arkadan amı na sokmaya baş ladı m ben soktukç a bas bas bağ ı rı yordu ş ehre sok erkeğ im sok ç atı r ç atı r kanı rta kanı rta sik bein diyordu ben dahada azı yordum tam boş alacağ ı m sı ra geliyorum deidm boş al erkeğ im iç ime boş al korunuyorum dedi bende sı kı ş tı rlmı ş sü t bidonundan fı ş kı rı r gibi iç ine boş alı dı m ş imdi yalnı zı m ama sikiş mek isteyenleri bekliyorum

DAĞDA ŞEHİRE KARŞI SİKTİM

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası