AnasayfaKayıt OlGiriş yap

EŞİMİN TEŞEKKÜRÜ MUHTEŞEMDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: EŞİMİN TEŞEKKÜRÜ MUHTEŞEMDİ C.tesi Ara. 12, 2009 7:49 am

karımı siktirmenin zevki adlı hikayemi okuyanlar beni hatırlayacaktır. o günden sonra uzun süre seks hayatımız eskisindende canlı devam etti. bir gün eşim arayarak akşama misafirimiz olduğunu, erken gelmemi ve gelirkende birşeyler almamı söyledi kim diye sorduğumdada gelince görürsün diye telefonu kapattı. akşamı sabırsızlıkla bekledim ve nihayet eve vardığımda kapıyı eşimin arkadaşı ümit açtı ümit 155 160 boylarında ince çıkık kalçalı harika bacakları olan 35 yaşında afet bir bir kadındır öpüşüp, hoşgeldin dedikten sonra ben duşumu alıp üzerimi değişmeye odama giderken eşim bana göz kırptı ümitte gözüm olduğunu, sikmek için yanıp tutuştuğumu biliyordu. ama onun bilmediğiyse ben ümiti, o muhteşem yaratığı daha önce iki defa sikmiştim. güzel bir masa hazırlamışlar ve ikiside birbirleriyle yarışırcasına güzel kıyafetler giyip makyajlarınıda özenerek yapmışlar masaya oturduk sohbet ve rakı eşliğinde yemeğimizi yedik uzun bir yemek oldu çünkü ortam çok güzeldi. rakılarımızı alıp salona geçtiğimizde ikiside karşımda bacaklarının tüm güzelliğini göstererek, sanki beni azdırmak istiyorlar gibi oturuyorlardı ve irbirleriyle yarışırcasına firikiler veriyorlardı saat henüz erken sayılırdı, leyla dışarı çıkmak istediklerini bu gece doyasıya eğlenmemizi istediklerini söyledi ve bir bara gittik slov parçada dans etmek istediler ben önce leylayı kaldırıyordumki ümit ben misafirim öncelki hakkım var diyerek elimi tutup dansa kalktı ama yaptığımıza dans demek mümkün değildi beni azdırmak için elinden geleni yapıyordu kazık gibi yarrağıma amını dayadı ve tek vücud olarak ayakta sallanıyorduk eşimle dansımında ümitle yaptığımızdan farkı yoktu. eve döndüğümüzde beraberce duşa girdiler onlar duştayken ben kendime bir rakı daha doldurdum aslında hepimizinde kafası çok güzeldi. onlar çıktı ve ben duşa girdim, çıktığımda ortada görünmüyorlardı tüm evi aradım, sonunda yatak odasına baktığımda ikiside yataktaydılar ümite neden benim yerimi aldın dediğimde ikisi birden sen ortamızda yatacaksın dediler ve ben o an şaşkınlıktan, mutluluktan ve zevkten sanki küçük dilimi yutacaktım yatağa girmek üzere yorganı kaldırdığımda gördüklerim şaşkınlığımı bir kat daha artırdı ikiside çırılçıplaktı ve iki muhteşem vücud karşımda beni bekliyordu üzerimdekileri bir çırpıda çıkarıp ortalarına yattığımda biranda dört el bişrden vücudumda gezinmeye başladı ben ümitin dudaklarını emerken bir elimle leylanın bir elimlede ümitin memelerini amını okşuyordum ümitin üstüne çıktım dudaklarından boynuna memelerine her yerini öpücüklere boğuyordum bu arada leylada ensemi sırtımı öpüp okşuyordu ben ümitin amına geldiğimde önce derin bir oh çekti ben dilimle sikiyordum sanki ümiti bu arada bir elimlede leylanın amını okşuyordum eşim üzerimden yukarı doğru kaydı göz ucuyla ne yapıyor diye baktığımda gördüğüm manzara müthişti birbirlerinin dudağını sanki kırk yıldır öpüşmeye hasret kalmış gibi emiyorlar, dillerini birbirinin ağzında dans ettiriyorlardı daha fazla dayanacak halim kalmamıştı yarrağımı ümitin amına dayadımo kadar sulanmıştıki biranda hepsini içine aldı ben yavaş yavaş gidip gelirken leyla ayağa kalktı ve amını ağzıma dayadı aman allahım bu nasıl bir zevk bir yandan ümiti sikerken bir yandan leylanın amını yalayıp emiyordum üçümüz aynı anda muhteşem bir boşalma yaşadık. tekrar ikisinin arasına uzandım birer sigara yaktık sigaralarımızı içerkende hafif hafif birbirimizi okşuyorduk sigaralarımızdan sonra ümit üstüme çıktı dudaklarımdan başlayarak tüm vücudumu öpüp okşayarak yarrağıma geldi önce başına bir kaç dil darbesi ve artından taşşaklarıma kadar diliyle inip çıkarak tekrar kaldırdı ağzına alıp sanki ağzımdan sik der gibi emmeye sokup çıkarmaya başladı leyla bu arada ikimizide öpüp okşuyordu ümit yarrağımı emerken bende leylanın dudaklarını memelerini emiyordum üçümüzde tekrar hazırdık leylayı domalttım arkadan amına dayanmamla birlikte hepsi içindeydi ben yavaş yavaş gidip gelirken ümit alta yattı leylanın amından çıktıkça yarrağıma dil atıp leylanın amını yalıyordu bir yandanda leylanın memelerini okşuyordu yine üçümüz aynı anda sarsılarak boşaldık ve birbirimizin üzerine yığıldık. ama bilinki gece bu kadarla bitmedi Smile))) eşimin teşekkürü muhteşem olmuştu.

EŞİMİN TEŞEKKÜRÜ MUHTEŞEMDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası