AnasayfaKayıt OlGiriş yap

karısını bana sundu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: karısını bana sundu Cuma Ara. 11, 2009 11:39 am

ben 41 yasindayim yanliz yasayan dul bir beyim. 1.80biyunda yapılı güzel bir yüze sahibim. bir arkadaslik sitesine cep telefonumu vermistim. arkadas ariyordum. bir cuma gecesiydi telefonum çaldi. telefonda bir kadin sesi tanismak istermisin diyordu. neden olmasin dedim. biraz konustuktan sonra evli oldugunu su an esinin yaninda oldugunu ve birlikte fantazi yasamak istediklerini söyledi. önce inanmadim. esini istedim ve adam telefona geldi evet dedi esimle fantazi yasamak istiyoruz gelmek istermisin dedi. istiyordum ama tedirgin olmustum. su an degil ama bir baska aksam olur deyip kapattim. ertesi gün gündüz telefon ettim. kadinla konusup önce onunla görüsmek istedigimi belirttim. randevulastik ve disarda bulustuk. 170 boylarinda esmer düzgün fizikli kapali bir kadindi.24 yasindaydi yanima gelmis olmasindan güvenim artmisti ve o da benden hoslanmisti. aksam gelmemi istedi ve aksam olunca telefon edip kocasiyla disarda bulustuk. kocasinin mülayim bir tipi vardi. gecenin yarisi birlikte evlerine gittik. yatak odalarina geçtik. kadin yatagin üzerinde oturuyordu. uzun saçlari vardi parfümün kokusu ve ortamin havasi beni çoktan azdirmisti bile ama hala tedirgindim. adam rahat olmami söyledi. karim senindir ben izlemek istiyorum sadece diyordu. kadin ellerimi oksuyordu bile. kadinin rahat tavirlari beni de rahatlatti. ellerimle yüzüne dokunup hafifçe dudaklariniöpmeye basladim. çok tatli etli dudaklari vardi. dudaklarindan boynuna dogru inerken geceliginin asagiya dogru syirdigimda sanki hiç ellenmemis gibi tas gibi gögüsleri disari firlamisti. avuçlarimi arasina alip oksamaya basladim. dilim meme uçlarinda dolasiyordu. diklesen uçlari agzima alip hafifçe isirdigimida ih diye inlemeye baslamis bu beni daha çok tahrik etmisti. gögüslerini yaliyor emiyordum o da elleriyle basima gögüslerine bastirarak saçlarimi oksuyordu. sirt üstü yataga yatirip bir çirpida üzerimdekileri çikartip çirilçiplak kaldim karsisinda. sikim tas gibi olmustu zaten. yaragimi dudaklarina dogru götürdüm. elimle basindan tutup yaragimi agzina dogru verdim. küçücük agzi kocaman açilmis yaragimi emmiyor yiyordu adeta. kocasisin önünde yaragimi agzina almasi kocasini da heyecanlandirmis onu izlerken o da 31 çekiyordu. ben de basimi kadinin bacaklarinin arasina sokup sulanmmis olan amcigini yalamaya basladim.küçük pembe bir ami vardi. agdayla temizlenmisdi. 69 pozisyonunda üzerime aldim. amiyla yüzüme oturmustu. dilim aminin içine girip çikarken o benim yaragimi istahla yalamaya devam ediyordu. parmaklarimda bos durmuyor arkasina dogru masaj yapiyordu. dilim aminin dudaklarini yalarken içine girip çikarken o inleyerek yaragimi tasaklarima adar agzina aliyordu ve titreyerek yüzüme bosaldi. aminin sulari yüzüme akiyordu. üzerimden kalkip önümde domaldi. ellerimle kalçalarini iki yana ayirip iki deligini birden gözlerimim önüne aldim. simdi dilim her iki deligigini birden yalarken bir elimin parmaklarini tamamiyla amina soktum. elimle amini beceririken dilim götünün çevresinde dolasiyor parmaklarimi götüne sokmaya çalisiyordum. ama daha önce arkadan hiç yememis daracik bir götü vardi. kocasi istemez arkasindan dediginde kadin zevkten çildirmis bir halde hayir istiyorum her yerimden sik beni bu gece erkegim diye bagiriyordu. kocasinin bu söze kizacagini zannetmistim ama hayir hosuna gitmis zevke gelmisti. ben parmaklarimla arkasina girmeye basladim. bir elim zaten aminin içindeydi. diger elimin parmaklari da yavas yavas götüne girmeye basladi aci ve zevkle inliyordu. o inledikçe ben daha ço zevk aliyor ellerimle beceriyordum onu. ama artik içine girmek istiyordum. amina daha sokmamistim ama dar götünden sikmek istiyordum çünkü kalçalari hem çok güzel hem delik ge rçekten dar ve sicacikti. arkasina geçip yaragimi aminin içine dogru bir sokup kayganlastirdikran sonra götüne yavas yavas sokmaya basladim

karısını bana sundu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası