AnasayfaKayıt OlGiriş yap

ARKDAŞİMİN DUL YENGESİ EMEL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Delice
Hikaye-Tr Gezgini
Hikaye-Tr Gezgini
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: ARKDAŞİMİN DUL YENGESİ EMEL Cuma Ara. 11, 2009 11:39 am

Mrb sks okurları bundan 2 sene önce başımdan gecen bir hikayeyei sizlerle paylaşmak istedimmmm….. verdiğim hiçbir isimler gerceği yansıtmıyorrr…. Mahalleden cocukluk arkdaşım BARANIN abisi EKREM abiden TLF geldi benim boşanma mahkemem var bana şahit olurmusun dedi bende tamam ama EMEL ablaya ayıp olmasın yok anlaşmalı ayrılyoruz zaten olaylık bir işimiz yok dedi bende tamam dedim ve mahkeme günü geldi…ben Ekrem ve EMEL mahkemeye geldik hakim bir kac soru sordukdan sonra boşadı,ilk celsede bana düşen görev bitmişti görüşmek üzere diyerek ayrıldım ikisylede , karnım acıkmışdı bir cafenin bahcesine oturdum bişeyler yemek için o esnada EMEL abla da oturcak yer bakıyordu ve yanıma gelerek müsaitmisin oturabilirmiyim dedi bende tabiî ki buyur otur….beraber bir şeyler yedikden sonra erkemi ve ayrılma nedenlerini konuşmaya başladık emel Ekrem in onu taşıyamadığını hiçbir şekilde yetmediğinden bahsediyordu….bende bi merakla ne gibi yetersizlik diye sordu gülümseyerek hem seks olusn hemde davranış olarak emel okdar da güzel bir bayan değil di ama yinede bir bayan göre temiz ve bakımlıydı…gülerek o zaman bende sana bir soru sorayım eyer sen olsaydın bana yetermiydin bende bilmem bunu denemeden kimse bilemez eee ne duruyon madem o kadar kendine güveniyon deniyelim bakalım….bende bu bir şakamı dedim yooo ndn olsa daha şimdi biraz önce özgür bir dul bayan oldummm……tamam nereye gideim o zaman emel benim ev olmaz dedi bende arakdaşımın evi var oraya gidelim dedim….yola koyulduk yoldan da değişmiyen içiceğimiz birayıda alıp eve geldikkk….emel hemen bir birayı kafasına dikerek ben le dans etmeye başladı ve yeni erkeğim biraz sonra senin hünerlerini görücez diyererek bağırıyorduuu bira kutusunu attıkdan sonra dudaklarıma yapıştı,ayakta sevişmeye başlamıştık üzerinde kısa boydan bir elbise vardı…bütün heryerini ellerimle avuclamaya okşmaya başladımmmm bir kac Dakka seviştikden sonra üzerindeki elbiseyi cıkardımmm….bende maksırımı cıkardığım da ooooo bu da ne fazla gelişmiş hayvanı nasıl dizginliyorsun kaan bununla kac kişiyi mest ettin he diyerek gülümsüyordu ve alabildiği kadarını ağzına alarak yalamaya başladı,bende onun kini yalıyordum daha yeni ağda yapmış belliydi cook güzel kokuyorduuu….bir süre böyle devam ettikden sonra emel i cekyata yatırıp bacakarımı obzuma aldım amına cobrayı bir iki sürtmeden sonra hızlı ve sert bir şekilde dibine kadar soktum cığlık değil sanki deprem oluyordu aaaaaaaaa ,,cıkaaarrrrrrrr ccııııkaarrrrrrr coook acıyor diye bağrıyordu hiç hızı kesmeden git gele devam ediyordum emel de benim cıkarmam için var gücüyle itiyordu cıkar neolur cook acıyor yavaş hayvan diye bende iyice zevke gelmştim hiçdurmya niyetim yoktu iki elini sık bir şekilde tutarak bir süre git gel yaptıkdan sonra içine boşaldımmmmm……cobrayı amın dan cıkardığım da amı kırp kırmızı olnuşdu Ekrem anlaşılan bu yavruyu pek sikmemiş veya sikememişdii ama coook sıcak dı amı yanıyorduuu biraz krem sürdükden sonra bir kac defa daha git gel yapıp boşaldım içine , emele götten sikmek stediğimi söylediğimde ben ooo hayvanı götten alamam diyerek istemedi…beraber banyo ya girdik orda dabiraz seviştik sakso cektikden sonra film izliyip evine götür düm aklım götünde kalmıştı cooook istiyordum götten sikmeyiii…..emel le artık 2 hafta da bir sikişmeye başladık size ilerleyen zamanlar da EMELİ götten nasıl zorla siktiğimi anlatıcammmm…….beni aradığn için tşkrler EKREM abiiiiiiiiiii

ARKDAŞİMİN DUL YENGESİ EMEL

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası